Individuali programa

Kiekvienas žmogus yra unikalus ir nepaisant to, kad su panašiomis problemomis susiduria ir kiti žmonės, kiekvienoje situacijoje gali būti pritaikomas skirtingas gydymas. Todėl visų pirma svarbu detaliai įvertinti kūno būklę bei judesius, galimybes bei kitas gyvenimo aplinkybes, kad būtų pritaikoma tai, kas geriausiai tinka Jums.

Savarankiškai atliekama mankšta gali būti efektyvus būdas spręsti su judėjimu susijusias problemas bei papildyti kineziterapijos procedūras, išlaikyti gydymo rezultatus bei išvengti problemos pasikartojimo rizikos.

a drawing of a human body's back and neck
a drawing of a human body's back and neck

Individualios kineziterapijos programos (pdf formatu ) paruošimo eiga

  • Pirminės konsultacijos metu atlikus detalų ištyrimą, 1-2 sav., bėgyje parengiama individuali programa Jums pdf formatu ir yra atsiunčiama el. paštu.

  • Paruoštame dokumente rasite lentelę, kurioje nurodyti pratimai, aprašyta kaip juos atlikti, nuotrauka, kuri padeda lengviau suprasti pradines padėtis bei patį pratimą, kiek reikia atlikti pakartojimų bei papildomi komentarai. Po lentele rasite individualias rekomendacijas ir kitą Jums svarbią informaciją.

  • Gavus programą, visada siūlome iš pradžių ją peržiūrėti, išbandyti ir laukiame atgalinio ryšio kaip sekėsi. Jei iškyla klausimų ar sunkumų, visada galite parašyti, jei tai trumpas klausimas, atsakysime el. paštu, tačiau matant poreikį, pasikviesime į pakartotinę konsultaciją.

  • Rekomenduojama atvykti dar kartą, kad kartu peržiūrėti programą, pabandyti atlikti pratimus, tačiau tai nėra būtina.

Programos pavyzdys:

Programą, pagal poreikius ir tikslus, sudaro apie 10-25 pratimai ir papildomos rekomendacijos

kineziterapijos programa
kineziterapijos programa
kineziterapijos programa
kineziterapijos programa

Kaina:

Individuali programa 60 eur

Pirminė konsultacija + programa 120 eur

Pirminė konsultacija + programa + pakartotinė konsultacija 170 eur